Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь першокурсників спеціальності «Екологія» у міжвузівській олімпіаді з хімії
Четвер, 28 лютого 2019 20:02

26 лютого студентки групи ЕК-83 спеціальності «Екологія» брали участь у III міжвузівській олімпіаді з дисципліни «Хімія» в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Разом із курсантами та студентами I курсу інституту, що навчаються за спеціальністю «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека», а також студентами II курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, що навчаються за спеціальністю «Метрологія та інформаційно – вимірювальна техніка» першокурсники змагалися за призові місця.

Завдання для олімпіади укладалися на основі Програми підготовки до Всеукраїнських олімпіад. Організатори олімпіади ставили за мету підвищити інтерес до природничих дисциплін, стимулювати бажання у курсантів та студентів до вивчення дисципліни «Хімія» та допомогти їм ствердитися в інтелектуальних змаганнях.

За підсумками олімпіади Аліна Чернявська отримала I місце, а Анастасія Нікольченко - ІІІ місце. Бажаємо успіхів і майбутніх перемог нашим першокурсникам!