Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь кафедри екології у Днях відкритих дверей ЧДТУ
Неділя, 24 лютого 2019 18:49

Участь кафедри екології у Днях відкритих дверей ЧДТУ

23 лютого в Черкаському державному технологічному університеті пройшла традиційна зустріч абітурієнтів з викладачами та науковцями університету. До проведення заходу долучилась і кафедра екології.
Майбутнім абітурієнтам продемонстрували відеоролик про спеціальність «Екологія», провели майстер класи по визначенню мінералізації питної води, шумового забруднення території та ознайомили із методикою отримання рослинних індикаторів з природної сировини. Невеличка екскурсія університетом створила більш повне уявлення про інфраструктуру нашого закладу та розкрила його переваги, можливості у вихованні суспільно активної, гармонійно розвинутої особистості.

У ході спілкування у школярів була можливість поцікавитися у викладачів кафедри щодо особливостей вступу та навчання за спеціальністю «Екологія», організації освітнього процесу, можливості проживання в гуртожитках тощо.

Зацікавлена молодь виявила неабияке бажання приєднатися до дружньої університетської родини!