Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Перемога команди екологів ЧДТУ у грантовому конкурсі від UKRSIBBANK BNP Paribas Group «Climate Changemakers Awards»
Понеділок, 24 грудня 2018 12:53

Зміни у кліматі потребують позитивних змін у діях суспільства. Двигуном таких трансформацій завжди була інтелектуальна молодь, якій UKRSIBBANK BNP Paribas Group дав можливість презентувати власні розробки великій аудиторії клієнтів UKRSIBBANK в Україні. В рамках програми екологічного розвитку UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів грантовий конкурс «Climate Changemakers Awards» серед студентів, аспірантів та молодих вчених. «Climate Changemakers Awards» – це спільна ініціатива з CASERS, головною кейс-спільнотою України. На базі платформи цієї компанії проводився збір заявок за такими напрямками конкурсних робіт: земля, вода, повітря, людина, радіація, відходи.
Дана програма дозволить молодим науковцям зробити новий крок на шляху до відкриттів та реалізації важливих для навколишнього середовища проектів.

У виборі гідних кандидатів вони заручилися компетентною підтримкою чотирьох експертів у галузі «Екологія», серед яких науковці Черкаського державного технологічного університету:
Хоменко Олена Михайлівна – завідувач кафедри екології, кандидат хімічних наук, Голова Черкаського обласного осередку Міжнародної громадської організації «Міжнародна асоціація екологів університетів» та Білик Людмила Іванівна – доктор педагогічних наук, член-кореспондент МАНЕБ (Міжнародної Академії наук екології і безпеки людини), професор кафедри загальної екології, педагогіки і психології.

Суддівська колегія грантового конкурсу провела детальну перевірку отриманих 54 робіт та визначила найцікавіші ідеї.

Одним із переможців стала і команда ЧДТУ «Green way», котра посіла перше місце із проектом «Управління природними ресурсами міста із застосуванням геоінформаційних технологій» у складі капітана командиОксани Єгорової, двох учасників – Вікторії Пидоренко та Валерії Качай, науковий консультант та ідейний натхненник – к.х.н., доцент, доцент кафедри екології Мислюк Ольга Олександрівна.
Щиро вітаємо наших науковців та зичимо нових здобутків та перемог!