Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь екологів ЧДТУ у IV Всеукраінському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні».
П'ятниця, 07 грудня 2018 13:04

6-7 грудня 2018 року на базі Національного авіаційного університету, м. Київ, проходив фінальний етап IV Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні". У Конкурсі брали участь студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації, а також молоді учені віком до 35 років. Усього до участі у Конкурсі було представлено 58 наукових робіт з 25 вищих навчальних закладів України та Польщі, серед яких Національний університет «Львівська політехніка», Національний авіаційний університет, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, Національний транспортний університет, Херсонський національний технічний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Луцький національний технічний університет, Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Херсонський державний аграрний університет, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, Національна металургійна академія Украіни, Ржешувська політехніка, Польща та інші. За результатами незалежного оцінювання робіт рецензентами були визначені призери конкурсу у 5 номінаціях.
Студентка спеціальності «Екологія» ЧДТУ Карпуніна Дар’я Петрівна, яка представила результати власних досліджень на тему "Оцінка ефективності очистки стічних вод від іонів важких металів з використанням природних сорбентів" (наукові керівники– завідувач кафедри екології Хоменко Олена Михайлівна та викладач кафедри екології Єгорова Оксана В’ячеславівна) виборола ІІ місце та нагороджена Дипломом ІІ ступеня переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в номінації "Водопостачання, водовідведення, технології очищення забруднених вод".

В рамках конкурсу для учасників проведено майстер-класи на тему: «Сучасні екологічні виклики. Тенденції сталого розвитку та раціональне природокористування» науковцями Ржешувського технологічного університету (Польща) та Національного авіаційного університету.

Тож вітаємо нашу студентку та їі наукових керівників з перемогою!