Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь студентів-екологів у тренінгу щодо протидії торгівлі людьми.
П'ятниця, 07 грудня 2018 13:00

Участь студентів-екологів у тренінгу щодо протидії торгівлі людьми.

03 грудня 2018 року студенти групи ЕК-52 кафедри екології, разом з доцентом Гончаренко Т.П. взяли участь у тренінгу, присвяченому питанням протидії торгівлі людьми, який проходив у ЧДТУ за ініціативи завідувача кафедри соціального забезпечення Інни Журби. Організатори - благодійна організація "Від серця до серця". Студенти мали змогу проявити свою обізнаність та психологічну підготовку для убезпечення себе від ситуації, пов'язаної з сучасною работоргівлею, пройшовши "Лабіринт можливостей", який розгорнули в ході І корпусу університету. Отримані навички допоможуть молоді у майбутньому та у разі виїзду за кордон.