Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь у грантовому проекту Climate Changemakers Awards
П'ятниця, 07 грудня 2018 12:51

Участь у грантовому проекту Climate Changemakers Awards

Зміна клімату потребує позитивного впливу дій суспільства.Саме тому Ukrsibbank BNP Paribas Group розшукує приховані інтелектуальні потужності серед молодих вчених, що здатні змінити екологію на краще завдяки грантовому проекту Climate Changemakers Awards.

Вони заручилися експертною думкою професіоналів у екології для відбору кращих ідей. Одним  з членів судівської колегії стала завідувач кафедри екології, к.х.н., професор Хоменко Олена Михайлівна, що є співавтором багатьох навчально-методичничних праць для екологів. Спеціалізується на фотохімії атмосфери, моніторингу поверхневих вод, екологічній безпеці. З 2011 року вона є членом робочої групи Міністерства освіти і науки України з розробки галузевого стандарту освіти зі спеціальності «Прикладна екологія».

UKRSIBBANK BNP Paribas Group відкриває для вас нові горизонти. Долучайтеся до грантового конкурсу "Climate Changemakers Awards".
Запропонуйте свої креативні проекти, дослідження чи розробки, що спрямовані на вирішення екологічних проблем в Україні та світі.