Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри УЧАСТЬ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ В РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ " ДОСЯГАЄМО ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"
П'ятниця, 07 грудня 2018 12:43

Нещодавно у рамках відзначення 25-річчя факультету економіки та управління, студенти та викладачі кафедри екології взяли участь у Регіональному форумі, присвяченому питанням Сталого розвитку, який проходив у ЧДТУ.

Екологи тісно співпрацють з Факультетом економіки та управління щодо іноваційних проектів, направлених на досягнення цілей Сталого розвитку за рахунок раціонального використання природних ресурсів та забезпечення чистоти довкілля. Адже Сталий розвиток держави не можливий без вирішення екологічних питань.