Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Профорієнтаційна робота кафедри екології в загальноосвітніх школах міста Черкаси та прилеглих районів.
Понеділок, 19 листопада 2018 19:05

В рамках профорієнтаційної роботи студенти та викладачі кафедри екології відвідали загальноосвітні школи міста Черкаси та прилеглих районів.

Ольга Мислюкта Любов Плахотня відвідали Черкаську міську гімназію № 31. Кадук Аліна, студентка 4 курсу спеціальності 101 «Екологія», відвідала Скориківську ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання ( с.Скориківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл.), Драбівецький НВК (с. Драбівці, Золотоніський р-н, Черкаська обл.) та Великохутірську  ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання (с.Великий хутір, Драбівський р-н,Черкаська обл.).

Під час запланованих зустрічей учням було продемонстровано відеофільм, представлені основні переваги навчання в університеті та на будівельному факультеті (інноваційні технології навчання, сучасне лабораторне оснащення, якісний професорсько-викладацький склад та ін.), озвучено міжнародні програми навчання і стажування у провідних університетах Європи та перспективність працевлаштування на ринку праці.

Також у презентаційному та роздатковому матеріалі проілюстровано активне і різнобічне студентське життя. Зосереджено увагу на тому, що на кафедрі екології щорічно проводяться культурно-масові та інтелектуальні заходи,  подорожі до різноманітних місць України, які дають змогу майбутнім екологам сформувати екологічну свідомість і наповнити студентське життя яскравими і незабутніми подіями.