Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь екологів у Кліматичному челенджі
П'ятниця, 08 червня 2018 19:04

Участь екологів у Кліматичному челенджі

6 травня 2018 р. студенти та викладачі кафедри екології взяли участь в заході, який організовували спільно ЧДТУ та Всеукраїнська екологічна ліга під назвою «Кліматичний челендж». Локація кафедри екології була оформлена під лозунгом "Використовуй енергозаощаджуючі технології в побуті"! Студент 3 курсу Драголюб Євген демонстрував макет установки, що спрямована на покращення обігріву приватних будинків з використанням сонячної енергії та відходів. Макет викликав зацікавленість в учасників заходу, а Євген отримав пропозицію по подальшій розробці проекту від ректора університету Григора О.О.

Студенти підготували й провели вікторину для школярів по визначенню різних видів палива та на знання екологічних наслідків від їх спалювання. Учасникам заходу також була запропонована інформація про різновиди ламп освітлення, їх екологічність, гігієнічність та орієнтовну ціну.