Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Участь кафедри екологіі у проведенні фінального етапу Всеукраінського юннатівського природоохоронного руху "Зелена естафета".
П'ятниця, 25 травня 2018 14:07

22 травня на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" стартував заключний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху "Зелена естафета", на якому учнівська молодь з усіх областей України звітувала про свою наукову, просвітницьку та практичну природоохоронну діяльність. Студенти спеціальності "Екологія" ЧДТУ активно включились в роботу і допомогли учасникам у проведенні польових та моніторингових досліджень. Разом з викладачами кафедри екологіі студенти-екологи виконали ліхеноіндикаційні та фітоіндикаційні дослідження, дослідження по виявленню вмісту нітратів у сільгосппродукції, використанню сорбентів для освітлення води і визначенню ідеальної ваги та адаптаційних можливостей організму, психологічному тестуванні. Після обговорення підсумків роботи всі учасники заходу ознайомились з навчальними лабораторіями кафедри екології та досягненнями студентів у науково-дослідній роботі.