Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра екології Новини кафедри Науковий семінар з курсу "Стратегія сталого розвитку".
Субота, 19 травня 2018 10:19

Науковий семінар з курсу "Стратегія сталого розвитку".

Навчальна дисципліна «Стратегія сталого розвитку» надзвичайно актуальна сьогодні, під час загострення екологічних проблем як в Світі, так і в Україні. Україна приєдналась до світової спільноти в координації дій в напрямку сталого розвитку суспільства. Особливе значення в цьому плані набуває активність місцевих громад в досягненні консенсусу між економічним та екологічним і соціальним розвитком. Тому студентам було надзвичайно поспілкуватись з відомою громадською діячкою міста, людиною, що очолює громадську молодіжну організацію «Промолодь», Дариною Подолян. Дарина була запрошена до магістрів-екологів на семінар, який проводився на тему: «Роль місцевих громад в реалізації завдань сталого розвитку». Вона цікаво розповіла про досягнення молодіжної організації «Промолодь» за 4 роки існування: 11 реалізованих проектів в місті, профінансованих майже на 1,5 млн.гривень. Серед цих проектів декілька екологічного спрямування.

Магістри – екологи попередньо прийняли участь в підготовці проектів, спрямованих на розвиток громадського волонтерського руху в місті, який був запропонований на сайті ГО «Промолодь», і під час спілкування з Дариною, жваво обговорювали можливості та проблеми волонтерського руху, пошук фінансування для реалізації своїх ідей та можливості об’єднання громадсько активної молоді для взаємного спілкування та підтримки. Семінар пройшов у невимушеній, товариській атмосфері. Спілкування з такою активною та творчою людиною надихає на власну діяльність та підтримує бажання займатись справами, які допомогають людям ставати кращими, добрими та відповідальними перед наступними поколіннями.