275857778-2109875749171456-5492268357947267140-n
екологія
1a9e2eae9ce4c22c1c880bce4488041e_XL
На кафедрі за спеціальностями

*Натисніть на фото щоб отримати більш детальну інформацію

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 101 "ЕКОЛОГІЯ"
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 183 «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Що ви отримаєте під час навчання

Навчально-методичне забезпечення від провідних науковців дає можливість ґрунтовного опрацювання сучасних знань, а також дозволяє розвивати у здобувачів вищої освіти власні погляди на виклики сьогодення. Освітній процес передбачає застосування різних навчальних інструментів з урахуванням надбань нової цифрової епохи.

Застосування сучасних стратегій комунікації між викладачами та здобувачами вищої освіти упродовж всього періоду навчання. Наставництво і підтримка з боку викладача. Взаємоповага у стосунках між студентом і викладачем.

Персональний шлях реалізації особистісного потенціалу здобувача освіти, що формується з урахуванням його здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей та досвіду. Кожний здобувач вищої освіти має змогу крок за кроком реалізовувати власне бачення своєї наукової кар’єри та професійного розвитку, здійснювати власний вибір курсів та коригування навчальної діяльності. Побудова бажаної траєкторії навчання дозволить експериментувати із освітніми напрямами, запропонованими для вивчення.

Щоб повніше зануритись у науково-дослідницьку та громадську діяльність, студентське життя передбачає участь у науково-комунікативних та суспільно значущих заходах. Творча самореалізація є одним з найефективніших способів вивчення складних тем, а громадська діяльність дасть змогу практично розвинути лідерські якості і практично застосовувати теоретичні знання.

Комбінований навчальний процес із проходженням стажування на провідних підприємствах (організаціях) Черкаської області й України дозволяє не тільки закріпити отримані знання, а й набути практичного досвіду від найуспішніших фахівців.

Учасники освітнього процесу (студенти, викладачі) мають можливість навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами.

можливості працевлаштування

Випускники спеціальностей після завершення навчання можуть працювати в таких установах:

• Органах державної та інспекційної діяльності з техногенного і екологічного нагляду.
  • Науково-дослідних установах і навчальних закладах.
  • В проектних установах та громадських організаціях.
  • Лабораторіях техногенно-екологічної безпеки.
  • На підприємствах природоохоронної галузі та інженерно-технологічної діяльності.
  • Державній службі надзвичайних ситуацій України та екологічних інспекціях.
  • В силових структурах, екологічних прокуратурах і організаціях, що здійснюють нагляд за охороною навколишнього середовища.

Посади, які може займати інженер з техногенно-екологічної безпеки:

• еколог/головний еколог
  • інженер з техногенно-екологічної безпеки.
    інженер з експлуатації гідротехнічних споруд атомної електростанції
  • інженер з охорони навколишнього середовища.
    інженер з природокористування
  • інженер-технолог з очищення води
  • інженер-технолог з переробки відходів
  • фахівець з управління природокористуванням
  • фахівець із нетрадиційних видів енергії
  • експерт із енергоефективності нетрадиційних і відновлювальних видів енергії
  • експерт із енергозбереження та енергоефективності
  • технічний експерт з промислової безпеки
  • начальник відділу техногенно-екологічної безпеки
  • начальник відділу радіаційно-екологічного контролю
  • начальник лабораторії з охорони навколишнього середовища
  • інженер-інспектор (органи державної влади);
  • інспектор державний з техногенного та екологічного нагляду ;
  • інспектор з використання водних ресурсів; технік (природознавчі науки);
  • технік-еколог;
  • технік-гідрогеолог;
  • технік-гідротехнік;
  • технік з експлуатації мереж і споруд водопровідно-каналізаційного господарства;
  • лаборант наукового підрозділу (інші сфери (галузі) наукових досліджень).
відгуки наших випускників
корисні посилання