Понеділок, 03 липня 2017 16:08

День кафедри

18 травня в актовій залі відбулася презентація кафедри безпеки життєдіяльності у рамках Наукового марафону університету. На початку заходу виступив ректор ЧДТУ Олег Григор, який зауважив, що питання безпеки зараз актуальні в Україні, як ніколи. Адже як в Європі, так і в світі в цілому безпека працівників та громадян стоїть на найпершому місці. Тому дуже важливо, щоб наші студенти мали можливість долучатись до знань безпечного поводження як на робочому місці, так і в побуті. Завідувач кафедри БЖД Сергій Ротте представив статистику по різним причинам смертності в нашій державі, розповів про основні напрямки розвитку культури безпеки в Україні та світі, необхідність вивчати та дотримуватись усіх нормативно-правових актів та освітив основні здобутки кафедри. Оскільки нещодавно по всій Україні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, кафедра запросила заступника начальника відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області підполковника поліції Олега Єргакова. Присутні з великою цікавістю слухали представника поліції, який розповів про причини дорожньо-транспортних пригод, складності реформи та про основні заходи, про які не повинні забувати всі учасники дорожнього руху. Після доповіді бажаючі мали нагоду задати запитання. «Ми повинні усвідомлювати, що порушення правил дорожнього руху можуть з великою ймовірністю призвести до травматизму або навіть смерті. І не тільки власної. Ми наражаємо на небезпеку ще й оточуючих нас людей».

Галерея зображень