Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Круглий стіл на тему: «Невиробничий травматизм та заходи щодо його попередження».
Субота, 30 квітня 2016 00:26

28 квітня, у День охорони праці, кафедра БЖД, при підтримці Профспілкового комітету ЧДТУ, організувала та провела круглий стіл на тему:«НЕВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ ТА ЗАХОДИ ЩОДО ЙОГО ПОПЕРЕДЖЕННЯ». На заході були присутні викладачі, співробітники, студенти.

Метою проведення круглого столу було дослідження проблем, пов’язаних з персональною оцінкою ризиків виникнення невиробничого травматизму та  індивідуальними причинами небезпечного поводження в побуті.

Для попередження небезпечних ситуацій було запропоновано методику розробки індивідуального календарного плану заходів на базі чотирьох персональних рейтингів.

Головний акцент доповідей робився на необхідності підвищення мотивації кожної людини до здійснення реальних кроків спрямованих на збереження життя та здоров’я, а також на необхідності  переоцінки поведінки громадян та напрацюванні нових психологічних установок.

Присутнім були надані матеріали для самоаналізу. Учасники круглого столу відмітили актуальність піднятих питань.