Субота, 05 грудня 2015 22:33

XIV Міжнародний промисловий форум - 2015

Представники кафедри відвідали XIV Міжнародний промисловий форум - один з великих виставкових заходів України в галузі машинобудування, металообробки та інших галузей, що відбувся з 24 по 27 листопада 2015 року у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ).

Під час форуму відбувся ряд конференцій і науково - технічних семінарів, присвячених питанням розвитку науково - виробничого потенціалу машинобудівної галузі, високоефективного маркетингу і менеджменту на промислових підприємствах і ін. Підприємства й організації продемонстрували увесь спектр продукції, що випускається, по різних напрямках діяльності в рамках відповідних тематичних розділів, відвідувачі змогли одержати необхідну інформацію й ознайомитися з основними і супутніми технологіями.

Особливу увагу привернула продукція підприємств в галузі безпеки виробництва, зокрема:

- засоби індивідуального і колективного захисту
- спецодяг, спецвзуття, спецтканини
- сировина, комплектуючі, матеріали
- оснащення для роботи в спецумовах (на висоті, під водою і т.д.)
- устаткування для забезпечення безпеки робочої зони
- пожежо- і вибухобезпечне устаткування
- системи газового контролю, сигналізатори, дозиметричні прилади
- устаткування для надання першої медичної допомоги
- оснащення для департаментів охорони праці.