Ви тут: ЧДТУ Будівельний факультет Кафедра безпеки життєдіяльності Новини кафедри Викладачі кафедри взяли участь у показових об'єктових тренуваннях з питань цивільного захисту
Четвер, 26 березня 2015 19:50

Викладачі кафедри безпеки життєдіяльності О.С.Кожем'якін і С.В.Ротте, провідний спеціаліст з питань цивільної оборони та пожежної безпеки ЧДТУ О.О.Строкань, начальник відділу охорони праці ЧДТУ Т.В.Юхно взяли участь у показових об'єктових тренуваннях з питань цивільного захисту, що були проведені на базі загальноосвітньої середньої школи №32 м.Черкаси. Захід було проведено під загальною проблематикою "Дії керівного складу та сил цивільного захисту у разі загрози або скоєння терористичного акту на об'єкті".

Основні питання показових об'єктових тренувань:

1. Оповіщення, збір керівного складу цивільного захисту школи, доведення завдання в зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації в результаті проявів терористичного акту. Приведення цивільного захисту школи у готовність. Виконання заходів попередження аварій, організація захисту постійного складу учнів.

2. Організація і виконання заходів із захисту учасників навчально-виховного процесу.

3. Організація виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

4. Організація і виконання заходів з надання домедичної допомоги.

5. Дії під час артилерійського обстрілу.