Вівторок, 19 квітня 2016 19:17

Хелоуїн в ЧДТУ

Хеллоуїн (англ. Halloween), який ще відомий як «переддень дня всіх святих», 29 жовтня 2015 р. відзначили в холі І корпусу Черкаського державного технологічного університету. Усі присутні, а це як студенти, так і деякі викладачі, були вдягнені в костюми чудовищ, монстрів, вампірів та відьом.
Як зазначив під час відкриття свята голова Студентської ради ЧДТУ Іван Іскімжі, – вже третій рік поспіль Студентська рада ЧДТУ організовує університетське святкування цього свята. Студенти кожного факультету готують тематичні страви, костюми та різні атрибутики свята разом з вікторинами і розвагами. Кожного року молодь завзято прикрашає будівлю університету «жахливими» декораціями і організовує святковий «страхітливий» концерт.
Переможцем святкування було визначено лінгвістичний факультет, який отримав І місце. Глядацькі симпатії завоював будівельний факультет.
ІІ місце отримав факультет електронних технологій за активність при ґрунтовній підготовці до свята. Зацікавив гостей своїми оригінальними солодощами також факультет харчових технологій та сфери обслуговування, який отримав ІІІ місце.

Галерея зображень