Ви тут: ЧДТУ Анонси 12 грудня на південь країни відправиться Четвертий Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
Понеділок, 05 грудня 2016 13:04

12 грудня із м. Київ на південь України відправиться Четвертий Потяг Єднання України «Труханівська Січ» - зі студентами, волонтерами, громадськими активістами та військовими зі східних та західних областей України. Мета заходу – залучити молодь до створення демократичного громадянського суспільства та перетворення України на сучасну європейську країну.

Урочисте відправлення відбудеться 12 грудня о 8:45 (старт о 9:29) з першої платформи Київського залізничного вокзалу. Наступна зупинка – Сміла (Чигирин, Холодний Яр), де потяг фактично і стане «Різдвяним», отримуючи подарунки з рук самого Святого Миколая у його Резиденції. Всі подарунки будуть передані дітям та військовим, які перебувають в зоні АТО.

Дніпро потяг відвідає 13 грудня, Запоріжжя – 14 грудня, Волноваху – 15 грудня, Маріуполь – 16 грудня, Бердянськ – 17 грудня, Генічеськ – 18 грудня, Херсон – 19 грудня, Миколаїв – 20 грудня, Одеса – 21 грудня, і повернеться в Київ – 22 грудня.

Нагадаємо, перший агітаційний поїзд «Труханівська Січ» з Києва на Схід України відправився 20 квітня 2016 року. Тоді Укрзалізниця надала дев’ять вагонів, у яких волонтери везли великодні подарунки для дітей і дорослих, військових, які перебували у прифронтовій зоні, продуктові набори й україномовні книжки. Поїзд курсував за маршрутом Київ – Полтава – Харків – Бахмут – Красний Лиман – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Лозова – Красноград – Харків – Полтава – Київ упродовж дев’яти днів.

Контактна особа – для тих, хто хоче приєднатися до проекту – Іванова Олена 067 220 40 08