Субота, 25 червня 2016 21:21

У ЧДТУ діятиме консультативний центр для подання електронних заяв вступниками 2016 року

У Черкаському державному технологічному університеті з 11 липня 2016 р. по 27 липня 2016 р. діятиме консультативний центр для подання електронних заяв вступниками на 1 курс. Дане рішення прийняте на засіданні приймальної комісії університету.

В електронній формі в режимі он-лайн подають заяви вступники на навчання на 1 курс освітнього ступеня бакалавра за денною формою, які не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування.

Подання заяви вимагає максимальної уваги і володінням специфічними навичками. Абітурієнти часто хвилюються, тому можлива технічна помилка, яка може мати серйозні наслідки. Заяву, яку вже зареєстровано у вищому навчальному закладі, не можна скасовувати.

Консультативний центр ЧДТУ працюватиме з 11 до 27 липня з 9 до 18 год. в холі навчального корпусу №1 університету, в якому розташована приймальна комісія. Підготовлені консультанти допоможуть вступникам подати електронну заяву незалежно від вибору вишу та спеціальності.

Для подачі електронної заяви вступник повинен знати:

— адресу електронної пошти, до якої має доступ;

— серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;

— оригінал або скановану копію (фотокопію) додатка до документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ;

— номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

— серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.

Вступники можуть подати у різні виші до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей (спеціалізацій), на яких передбачено прийом за кошти державного бюджету. Подання заяв в електронній формі на спеціальності (спеціалізації), на яких не передбачається прийому за кошти державного бюджету, не обмежується.

Тільки у паперовому вигляді до приймальної комісії університету подають заяви вступники на навчання на 1 курс освітнього ступеня бакалавра:

— які мають право складати вступні іспити з конкурсних предметів в університеті (див. Розділ VII Правил прийому);

— які мають право на зарахування за співбесідою (див. Розділ IX Правил прийому),

— які претендують на зарахування в межах встановлених квот для пільгових категорій (див. Розділ Х Правил прийому).

Шановні абітурієнти, у Черкаському державному технологічному університеті завжди чекають на Вас та готові допомогти!