,

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Відбулась обласна виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2024»
Вівторок, 30 квітня 2024 11:31

На базі Черкаського державного технологічного університету за ініціативи Управління освіти і науки Черкаської державної адміністрації відбулась обласна виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2024». Про це інформує Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

«Профтехосвіта Черкащини» – це платформа для позиціювання власної освітньої продукції, пошуку нових форм співпраці із соціальними партнерами, іншими закладами освіти. Це ефективна форма науково-практичної дискусії між освітянами, спілкування з колегами щодо педагогічних інновацій та аспектів упровадження цифрових засобів навчання, реалізації творчих ініціатив серед обдарованої учнівської молоді.

У виставці взяли участь 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області, які представили 63 майстер-класи з 36 робітничих професій та розгорнули експозиції рекламно-профорієнтаційної продукції.

Дипломами Управління за кращу експозицію, представлену на обласній виставці педагогічних технологій „Профтехосвіта Черкащини – 2024" нагороджено:

за І місце:

ДНЗ „Монастирищенський професійний ліцей".

за ІІ місце

ДНЗ „Канівське вище професійне училище";

ДНЗ „Черкаське вище професійне училище".

за ІІІ місце

ДНЗ „Корсунь-Шевченківський професійний ліцей";

ДНЗ „Золотоніський професійний ліцей";

ДНЗ „Уманський професійний ліцей".

Кращими визнано майстер-класи:

Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області.

ДНЗ „Черкаський професійний автодорожній ліцей".

ДНЗ „Лисянський професійний аграрний ліцей".

ДНЗ „Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів";

ДНЗ „Черкаське вище професійне училище будівельних технологій";

ДНЗ „Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей";

ДНЗ „Уманський професійний аграрний ліцей";

ДНЗ „Буцький політехнічний професійний ліцей";

ДНЗ „Іркліївський професійний аграрний ліцей";

ДНЗ „Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів ".