,

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Компанія QATestLab запрошує студентів ЧДТУ на презентацію професії QA Engineer
Понеділок, 06 травня 2024 09:53

Компанія QATestLab запрошує студентів ЧДТУ на презентацію професії QA Engineer

Компанія QATestLab запрошує студентів Черкаського державного технологічного університету на презентацію професії QA Engineer.

– Розглядаєш ІТ лише як світ розробників? Що ж, тоді недаремно ми пропонуємо онлайн-зустріч, адже професія тестувальника програмного забезпечення є сучасною та доступною ІТ-професією, яку можна опанувати лише за кілька тижнів! Не віриться? Приходь на презентацію «До роботи в ІТ один крок» від міжнародної компанії QATestLab для Черкаського державного технологічного університету! йдеться у повідомленні організаторів.

У середу, 8 травня, об 11:50 в конференцзалі першого корпусу ЧДТУ та онлайн на базі Google Meet https://meet.google.com/xce-rbuh-sey представники міжнародної компанії QATestLab розкажуть багато цікавого про професію тестувальника програмного забезпечення, познайомлять із курсами та компанією.

Не пропустіть чудовий, а головне – безкоштовний шанс освоїти нову професію QA Engineer та змінити своє життя назавжди!